jakbrzytwa.pl

 

Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, wytrawnym kucharzem, a może po prostu szukasz fantastycznego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi gotować… to jest to miejsce dla Ciebie!

Jakbrzytwa.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz profesjonalne noże. Nasza strona powstała z miłości do ostrego cięcia bez kompromisów. W każdej kuchni powinien znaleźć się kompletny zestaw noży, dedykowanych do krojenia i siekania poszczególnych produktów. Coraz rzadziej używamy do krojenia wszystkiego uniwersalnych noży kuchennych.
Friedr Dick oferuję nam szeroką gamę specjalistycznych noży, które kształtem ostrza i jego wymiarami umożliwiają ich stosowanie do krojenia konkretnych produktów. Niemiecka marka Friedr Dick specjalizuje się przede wszystkim w nożach rzeźniczych i narzędziach, gdzie jest uważana za lidera rynku zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej.

Każdy produkt dostępny w ofercie jest nowy i najwyższej jakości. Posiada pełną gwarancję producenta, zawsze jest przedstawiony i opisany z dbałością o szczegóły. Wszystkie zdjęcia produktów są naszego autorstwa, zaś wymiary podane w opisie są przez nas sprawdzane. 

Na każdym etapie realizacji zamówienia stawiamy na obsługę według najwyższych standardów, które nieustannie ulepszamy i doskonalimy. Każdego naszego klienta traktujemy w sposób indywidualny. W przypadku jakiejkolwiek wątpliwości, w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, skontaktuj się z nami, a na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź, doradzimy, pomożemy. 

Zadowolony Klient, który do nas powraca to definicja naszej satysfakcji z pracy.


  

  
   
  

  
   
  

 

Zarejestruj się

Utwórz nowe konto

Masz już konto?
Log in instead Lub Resetuj hasło